Dienstenrooster Emmaüskerk

Datum Tijd Locatie Bijzonderheden Ba Toetsenist Voorganger Thema Collecte Ouderling Schriftlezer Geluid Beamer Koster
2021-06-27 10:00 uur Digitaal Doop    ds. Tinko Blanken OOG voor Nqutu Anja de Bruijn Hans Melchior M Rick B Dieuwert
2021-07-04 10:00 uur Digitaal    ds. Daniël Timmerman DP 't Hemeltje Henk Bijl Lidy Jacco v G Wim
2021-07-11 10:00 uur "Emmaüskamp Kreiel 11 Wintelre"    Epafras-gevangenenzorg Jan Verstraten William Theon V Pieter
2021-07-18 10:00 uur Digitaal    ds. Daniël Timmerman Vrienden van de Hoop-Eindhoven Nathalie Ekelmans Annelies Erik Jan L Jan
2021-07-25 10:00 uur Digitaal Viering avondmaal    ds. Daniël Timmerman Diaconie Pieter de Groot Chris Maarten L Dieuwert
2021-08-01 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 3G-dienst    ds. Tinko Blanken OOG voor Nqutu Lia ten Hove Demiano Bert B Chris
2021-08-08 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 3G-dienst    voorganger GKv overleg 3G Marten de Jong Iacco v G Wim
2021-08-15 10:00 uur Schootsestraat 47 3G-dienst    br. R. Steenkamp (CGK) overleg 3G Jouke Lakerveld
2021-08-22 10:00 uur Schootsestraat 47 3G-dienst    voorganger GKv overleg 3G Wilma Thijs
2021-08-29 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 3G-dienst    "ds. P. Roosendaal (Lelystad Jeugdwerk eigen gemeente Evert Verboom Elke Theon V Jan
2021-09-05 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Tinko Blanken OOG voor Nqutu Ellen Erik Jan L Pieter
2021-09-12 10:00 uur Bevestiging ambtsdragers    ds. Daniël Timmerman KOEK Els Maarten L
2021-09-19 10:00 uur Startzondag    ds. Tinko Blanken Vrienden de Hoop-Eindhoven Hans Theon V
2021-09-26 10:00 uur Viering avondmaal    ds. Daniël Timmerman Diaconie Lidy Melchior M
2021-10-03 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Daniël Timmerman Open Doors William Jacco vG
2021-10-10 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Daniël Timmerman Wycliffe Theon V
2021-10-17 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Daniël Timmerman Mercy Ships Maarten L
2021-10-24 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Tinko Blanken Vluchteling in de knel Melchior M
2021-10-31 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Marten de Jong OOG voor Nqutu Theon V
2021-11-03 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    Overleggen 3G Erik Jan L
2021-11-03 19:30 uur Schootsestraat 47 Dankdag    ds. Daniël Timmerman
2021-11-07 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 Dienst van herinnering en verwachting    ds. Tinko Blanken DORCAS Maarten L
2021-11-14 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Daniël Timmerman Vrienden de Hoop-Eindhoven Theon V
2021-11-21 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Daniël Timmerman Jeugdwerk eigen gemeente Melchoir M
2021-11-28 10:00 uur Viering avondmaal Eerste advent    ds. Daniël Timmerman Diaconie Jacco v G
2021-12-05 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 Tweede advent    ds. Tinko Blanken Pitstop Theon V
2021-12-12 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 Derde advent    ds. Daniël Timmerman Netwerk GoedVolk Erik Jan LH
2021-12-19 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 Vierde advent    ds. Daniël Timmerman OOG voor Nqutu Melchior M
2021-12-24 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    Ds. Tinko Blanken Bert B
2021-12-24 ? uur Jan van der Wegestraat 2 Kerstnacht    ds. Tinko Blanken Theon V
2021-12-25 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2 Kerstfeest    ds. Daniël Timmerman Voedselbank Maarten L
2021-12-26 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    ds. Daniël Timmerman Diaconie Jacco v G
2021-12-31 10:00 uur Jan van der Wegestraat 2    Overleggen 3G overleg 3G Theon V
2021-12-31 19:30 uur Jakobuskerk Oudejaarsavond    ds. Arie van Vugt